DAYTIMEEVENTRESULT
MON
3/14
4PMv. PROVIDENCE ACADEMYW 8 -1
THUR
3/17
5:30PM
CST
@ HAZEL GREEN
PBR STATELINE SHOWDOWN >
L 5 – 2
FRI
3/18
7:30PM
CST
v. SPARKMAN @ HAZEL GREEN
PBR STATELINE SHOWDOWN>
W 14-13
SAT
3/19
12:30PM
CST
v. GRISSOM @ HAZEL GREEN
PBR STATELINE SHOWDOWN >
L 5 – 2
SAT
3/19
3PM
CST
v. HUNSTVILLE @ HAZEL GREEN
PBR STATELINE SHOWDOWN>
L 6 -5
TUE
3/22
6PMv. FARRAGUT L 8 – 3
THU
3/24
6PM
CST
v. IMG ACADEMY
PG HIGH SCHOOL SHOWCASE > PANAMA CITY, FL
L 4 – 3
FRI
3/25
3:30PM
CST
v. ARNOLD
PG HIGH SCHOOL SHOWCASE > PANAMA CITY, FL
W 18 – 12
FRI
3/25
6PM
CST
v. DORAL ACADEMY
PG HIGH SCHOOL SHOWCASE > PANAMA CITY, FL
L 6 – 2
SAT
3/26
10AM
CST
v. MOSLEY
PG HIGH SCHOOL SHOWCASE > PANAMA CITY, FL
W 5 – 0
WED
3/30
6PMCOALFIELD @ CATHOLIC
IRISH CLASSIC >
W 6 – 5
THU
3/31
6PMGRACE CHRISTIAN @ CATHOLIC
IRISH CLASSIC >
W 10 -0
FRI
4/1
7:30PMCHRIST SCHOOL @ CATHOLIC
IRISH CLASSIC >
W 11- 1
SAT
4/2
5:30PMYORK INSTITUTE @ CATHOLIC
IRISH CLASSIC >
W 20 – 0
MON
4/4
3PM
5:30PM
@ McCALLIE*
@ McCALLIE*
W 3 – 0
W 6 – 4
TUE
4/5
6PMv. McCALLIE*L 3 – 1
WED
4/6
6PMCATHOLIC v. SWEETWATER
ETBCA TOURNAMENT >
W 13 – 3
FRI
4/8
5PMCATHOLIC v. DANIEL BOONE
ETBCA TOURNAMENT >
W 12 – 2
SAT
4/9
12:15 PMDOBYNS-BENNETT v. CATHOLIC @OAK RIDGE
ETBCA TOURNAMENT >
L 12 – 5
SAT
4/9
2:30 PMCATHOLIC v. OAK RIDGE
ETBCA TOURNAMENT >
W 14 – 0
TUE
4/12
6:30PM@ PROVIDENCE ACADEMYW 10 – 0
TUE
4/19
3PM
5:30PM
@ BAYLOR*
@ BAYLOR*
L 3 – 0
L 4 – 0
WED
4/20
6PMv. BAYLOR*L 13 – 6
THU
4/21
6PMv. LAKEWAY CHRISTIAN – ST. JUDE NIGHT W 10 -2
SAT
4/23
4:30PM@ CHRIST SCHOOL, NCW 13 – 6
MON
4/25
4PM
6:30PM
v. CHATTANOOGA CHRISTIAN*
v. CHATTANOOGA CHRISTIAN*
W 7 – 1
W 20 – 2
TUE
4/26
6PM@ CHATTANOOGA CHRISTIAN*W 9 – 0
THU
4/28
7:30PMv. CENTRAL – SENIOR NIGHT W 10 – 5
MON
5/2
6PMv. WEBB*W 7 – 6
TUE
5/3
6PM@ WEBB*W 14 – 4
WED
5/4
6PMv. WEBB*W 17 – 4
2022 Division II-AA State Tournament Bracket>
* DENOTES DIVISION II-AA , EAST REGION GAME

Home games will be live-streamed on NFHS, The High School Sports Network. WATCH HERE >